O nas

WeddingRush to profesjonalna i kreatywna agencja ślubna

Działamy z zaangażowaniem, aby spełnić Wasze marzenia i oczekiwania.

Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela.

Naszym celem jest organizacja przyjęć o wysokim standardzie, perfekcyjnie zaaranżowanych.

Sprawiamy, że niemożliwe staje się realne, a ślub i wesele są niezapomnianym przeżyciem pełnym wzruszeń i wspomnień.

WeddingRush to:

 

Marta Żandarska certyfikowany wedding planner, wieloletni lider,
doradca prowadzący szkolenia, porady i konsultacje zarówno te indywidualne jak i grupowe. Z wykształcenia menedżer, specjalista w zakresie organizacji, kierowania i zarządzania eventami.

Marta swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu organizacji ślubów zdobyła dzięki szkoleniu prowadzonemu przez najlepszą agencję ślubną Decoramor. Posiada wrodzony dar organizacji zarówno przyjęć jaki i wszystkiego co wokół nich. Rzetelna, profesjonalna. W każde przedsięwzięcie w pełni się angażuje. Zapał, entuzjazm, realistyczne, konkretne podejście i wyczucie estetyki to jej charakterystyczne cechy, które sprawiają, że organizowane przez WeddingRush śluby są doskonałe.

 

Katarzyna Baraniak certyfikowany wedding planner, psycholog, coach, doradca prowadzący porady, warsztaty oraz konsultacje indywidualne jak i grupowe. Ukończyła kurs z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku.

Kasia podobnie jak Marta ukończyła profesjonalne szkolenie w agencji Decoramor, dzięki czemu mogła od najlepszych czerpać wiedzę o profesjonalnym tworzeniu przyjęć weselnych. Jej wykształcenie, doświadczenie zawodowe, oraz certyfikat z kreowania wizerunku porozwalają na wszechstronne podejście do tematyki organizacji ślubów. Potrafi zrozumieć
i wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów. Jej spokój, opanowanie i konkretne wskazówki sprawiają, że stres i podenerwowanie jakie może towarzyszyć w Waszym dniu znikają całkowicie.  Razem z Martą tworzą bardzo zgrany duet, który nawzajem się uzupełnia.
Taka mieszanka cech  sprawia, że w efekcie  projekty ślubne WeddingRush  wyróżnia smak i elegancja.